Summit C60ELGLASS Kitchen All in One Combination Unit, White
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
11
quantity
Product details
Category
The C60ELGLASS is our deluxe combination kitchen in a full 60" width. At 24" deep, it leaves you plenty of room to navigate while preparing food on an easy-to-clean smooth top cooktop with two 120V burners.
  • One-piece kitchenette in 60" width and convenient 24" depth